מידע נוסף

רוצים להגיש תביעה בנושא רשלנות רפואית? צריכים להתגונן מפני תביעה כזאת?
אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת - משרד חקירות שרלוק
 
חקירת מקרי רשלנות רפואית
למרות שאנו בישראל רגילים לאמץ במהירות רבה מנהגים והרגלים מהעולם הגדול ובמיוחד מארצות הברית, דווקא את ההרגל להגיש תביעות רשלנות רפואית כנגד "כל דבר שזז", אימצנו באחור מסוים.
 
אם בארצות הברית מוגשות תביעות כאלה כבר עשרות שנים והרפואה הפכה שם מזמן להיות "רפואה מתגוננת", הרי שאצלנו הדבר תפס תאוצה רק בשנים האחרונות.
 
ריבוי הגשת תביעות רשלנות רפואית לבתי משפט בישראל, מעיד על עלייה במודעות הציבורית במה שנוגע לתחום המשפטי המכונה בשם האב הכולל רשלנות רפואית, אשר נחלק לתת תחומים כמו:
  • בהריון
  • בלידה
  • בטיפול רפואי
  • ועוד
המודעות הרבה לנושא הסיכונים האפשריים בטיפול ולכך שהליך רפואי כושל, הגם שאיש אינו מייחל לו, יכול להביא לקבלת פיצויים כספיים ניכרים, מביאה מצד אחד תשומת לב רבה יותר של המטופלים ובני משפחותיהם לפעולות רפואיות שנעשות להם, איסוף מסמכים רפואיים, רישום ותיעוד הפעולות וכו' ומצד שני מגבירה את "קשר השתיקה" של אנשי צוותים רפואיים, כדי להסתיר ולטשטש פעולות שעלולות לחשוף אותם לתביעות רשלנות רפואית.

תביעות רשלנות רפואית
תביעות מוגשות למשל כאשר צוות רפואי לא אבחן ממצא בצילומי רנטגן, כאשר אבחון מוקדם עשוי לחסוך מהמטופל סבל וכאב ואולי אפילו למנוע את מותו.
 
ישנם מקרים שבהם מוגשת תביעת רשלנות רפואית כאשר האנמנזה (האבחון) לא כללה סדרת בדיקות ושאלות בסיסיות ופשוטות שהתבקשו בהתאם לסימפטומים של המטופל ומצבו החמיר.
 
ישנן תביעות הקשורות להריון ולידה כמו למשל תביעת רשלנות רפואית בהריון כאשר מום של העובר לא התגלה בבדיקות אולטרה-סאונד או בדיקת מי שפיר ונולד תינוק נכה, או הסוג שקשור בלידה כאשר צוות חדר לידה התרשל בפעולות שביצע בעת הלידה וכתוצאה מכך נפגעו היולדת או התינוק וכמובן יש דוגמאות רבות של רשלנות רפואית בחדר ניתוח, או אפילו אצל רופא שיניים.

בעקבות התפתחות התחום, התפתחה בארץ גם התמקצעות של משרדי עורכי דין שהתמחותם היא טיפול בתביעות רשלנות רפואית ויש לזכור כי דרוש עורך דין לשני הצדדים המתדיינים, גם למי שמגישים תביעה רפואית וגם למי שאמור להתגונן מפניה. זהו באמת תחום משפטי ייחודי, כאשר עורכי דין העוסקים בו צריכים לשלב בתבונה רבה ידע וניסיון, הן בחוק ומשפט והן במדע הרפואה. כיוון שכך אנו ממליצים כי אם אתם או מי מיקיריכם נפגעו מטיפול רפואי, כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה בטיפול בתביעות רשלנות רפואית.
 
חוקר רשלנות רפואית
משרד חקירות שרלוק חקירות איכות עוסק כבר שנים רבות בתביעות רשלנות רפואית, כשהוא פועל באופן מקצועי ודיסקרטי כדי לאסוף את הראיות ואת המידע הרפואי הדרוש, לצורך התמודדות עם התביעות.
 
חוקרים פרטיים מיומנים של משרדנו הצליחו לספק ראיות מכריעות שהיו דרושות לטיפול המשפטי בתביעות בערכאות משפטיות שונות. משרד שרלוק חקירות נמצא בקשרי עבודה הדוקים עם משרדי עורכי דין המובילים בישראל בתחום הרשלנות הרפואית ונשמח לסייע לך גם בבחירת עורך דין מתאים לטיפול בתביעתך.
 

רשלנות רפואית

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-