מידע נוסף

רוצים לבצע בדיקת פוליגרף? מחפשים בודקי פוליגרף מקצועיים ואמינים?
הגעתם למקום הנכון – משרד חקירות "שרלוק חקירות איכות" לשירותכם בכל עת
 
בדיקת פוליגרף מקצועית ומהימנה, כדאי לקיים אצל גורם אמין ומוסמך - משרד חקירות פרטיות בעל רישיון ממשרד המשפטים או מכון פוליגרף מוכר וידוע, שהרי כל אחד יכול להכריז על עצמו שהוא בודק מוסמך. כן, בהעדר חוק בנושא מכשיר פוליגרף המכונה בטעות גם מכונת אמת (טעות משום שהשם גלאי שקר מתאים לו הרבה יותר), כל אדם יכול לבצע לכאורה בדיקה בישראל.

ברגע האמת רק שרלוק חקירות
במשרד שרלוק חקירות, מבצעים את בדיקת פוליגרף בודקים מנוסים ומיומנים, אשר משתמשים לצורך כך במכשיר פוליגרף ממוחשב חדיש, משוכלל ואמין.
 
ניתן לקיים את הבדיקות במשרדנו ברמת גן, או לתאם ביצוע בדיקות במקומות אחרים ברחבי הארץ, בהתאם לצרכי החקירה וצרכי הלקוח ובכפוף לכך שתנאי הבדיקה יאפשרו קיום בדיקה אמינה ומקצועית.
 
כל בודקי הפוליגרף של חברת שרלוק חקירות איכות, הינם חברי איגוד בודקי הפוליגרף הישראלי והם מקיימים את הבדיקות והאבחון, על פי כללי האתיקה הקפדניים והמחמירים המחייבים את חברי האיגוד, כאשר אנו מקפידים על שמירת דיסקרטיות רבה הן של לקוחותינו מזמיני הבדיקה והן של הנבדקים בפוליגרף עצמם.
 
בכל מקרה נשמח לייעץ לכם בנושא השימוש במכשיר ולפרוש בפניכם את האפשרויות הגלומות בשימוש בבדיקת פוליגרף לצורך הגעה לחקר האמת, את המגבלות, אך גם את היתרונות הרבים.
 

פוליגרף

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-