מידע נוסף

חקירות זה תחום שנתפס בדמיוננו כרומנטי, וזאת בעיקר בגלל התרבות הפופולארית. חוקרים פרטיים הם דמויות אהובות במיוחד על הסופרים בכל הזמנים. כולנו גדלנו על סיפורי שרלוק הולמס, שבאמצעות הסקת מסקנות ולוגיקה תמיד הצליח לפתור את התיקים הסבוכים ביותר, ועל סרטי ג'ימס בונד, שמצליח בכל פעילות. למעשה, גם סיפורי הילדים מבוססים על חקירות: הנסיך תמיד מחפש את הנסיכה או את האוצר או כל דבר אחר. בשל כל הסיפורים והסרטים הללו, משרד חקירות פרטי נתפס בדמיוננו ככזה שאין שום אתגר שלא יוכל לעמוד בו.
 
למעשה, עצם המונח משרד אינו מתחבר אצלנו כל כך לחקירות, כי אנחנו מדמיינים את החוקרים כל הזמן מסתובבים בחוץ ברחובות, בחיפוש קדחתני אחר מידע חדש. למעשה, חיפוש המידע הוא תהליך מעניין יותר מניתוחו מבחינת עדת המצלמה, ולכן הפוקוס של התרבות הפופולארית מתמקד בחלקים הללו של החקירה. הלכה למעשה, משרד חקירות פרטי מעסיק אנשים רבים, חלקם אנשי שטח וחלקם עובדים במשרד, כך שהתמונה האמיתית שונה ממה שהדמיון שלנו התרגל אליו.
 
ולהלן המציאות
איסוף המידע כרוך בהרבה מאוד סבלנות ועבודה קשה, כך למשל מעקבים , הנמנים עם הפעולות החשובות ביותר בחקירה. המשמעות של מעקב יכולה להיות ישיבה של שעות ארוכות בתוך מקום זה או אחר במטרה לצלם תמונה או לזהות את אובייקט החקירה, ופעולה מסוג זה היא הכול חוץ ממעניינת.
מעקבים באופן כללי זה אומנות שלמה, ויש להכיר טוב מאוד את הטכניקות הנכונות איך לעשות את זה. אחרי הכול, אם החוקר פשוט ילך או ייסע אחרי אובייקט החקירה שלו, הוא ייחשף בתוך דקות בודדות. מסיבה זו מעקב כולל כמה עוקבים וכל אחד מהם מכיר את תפקידו היטב.
 
בנוסף, חקירה טובה היא לא רק איסוף החומר, אלא גם ניתוחו במטרה להגיע לתמונה כוללת של האירוע. לפני היציאה לשטח צוות משרד החקירות מתכנן היטב את צעדיו במטרה לייעל את עבודתו. תכנון טוב חשוב במיוחד עבור הלקוח בשל ההיבט הכלכלי שלו.
 
הפן הכלכלי של החקירה
כל לקוח של משרד חקירה יודע שהוא יצטרך לשלם לא מעט כסף על החקירה, אך משרד חקירות פרטי טוב יודע איך לייעל את החקירה, ובכך להוזיל את העלויות עבור הלקוח. דוגמה בולטת במיוחד זה שעות עיקוב, שכן מעקבים זה תהליך די יקר. החוקר והצוות שלו מתחילים כאמור מהכרת המקרה המונח לפניהם, וכך קובעים מהם שעות המעקב הדרושות לצורך הוכחת המעשה. כך למשל, אם אישה חושדת בכך שלבעלה יש מאהבת, אז סביר להניח שהוא מבקר אותה בערבים, ולכן אין טעם לבצע מעקב באמצע יום עבודה, אלא לרכז את המאמץ לשעות הערב. בצורה זו נחסך כסף רב עבור הלקוח. פעילותו של משרד החקירות צריכה להיות ממוקדת ומרוכזת, כך החקירה תהיה קצרה ויעילה יותר.
 

משרד חקירות פרטי

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-