מידע נוסף

איזה לקוחות פונים
התמונה מהסרטים של עלמה שבורה במצוקה אשר מגיעה בבכי אל משרד חקירות פרטיות פרטיים היא תמונה חלקית מאוד בכול הנוגע ללקוחות של משרד חקירות פרטיות. אמנם משרד חקירות פרטיות עוסקים בענייני אישות אך הם עוסקים במגוון גדול הרבה יותר של חקירות ויש להם מגוון גדול של לקוחות. יש משרד חקירות פרטיות אשר מתמחים בתחום ספציפי אחד ויש משרד חקירות פרטיות שעוסקים במגוון גדול ורחב של מקרים. יש למשל לקוחות שרוצים פשוט בדיקת רקע של אדם כלשהו שהם רוצים לדעת מה איכותו והאם ניתן לסמוך עליו. אנשים עושים בדיקות רקע לשותפים לעבודה, למועמדים למשרה, לשותפים עסקיים פוטנציאליים, ואפילו למחותנים פוטנציאליים, בדיקת רקע טובה יכולה להעלות מידע מכול תקופה של חיי הנבדק מתקופת הילדות, מתקופת הצבא או מתקופת הבגרות ולעתים מתבצעת בדיקה כללית או בדיקה של סוגיה ספציפית שהלקוח רוצה לבדוק.
 
ניהול מעקבים
לעתים משרד חקירות פרטיות מתבקשים לבצע מעקבים אחר אדם מסוים או כמה אנשים, לגלות מה הם עושים עם מי הם נפגשים, ומהן הפעולות שלהם. יש היום הורים אשר בודקים ומנהלים מעקב אחר ילדיהם בני הנוער כדי לדעת שהילדים לא מסתבכים בדברים שליליים כמו סמים, פשע, או אלכוהול. לעתים לקוחות מבקשים לאתר אדם שניתק קשר וכביכול נעלם מהשטח. ניתן על ידי קצה חוט להתחקות אחר עקבותיו של אותו אדם ולגלות היכן הוא נמצא אנשים זקוקים לזאת בכדי להשיב דבר מה שאותו אדם גנב או לקח או לאתר בעלי חוב שונים.
 
חקירות עם פן משפטי
יש אנשים שנעלמים בכדי לא לקבל הזמנות לבית המשפט, בכדי לטעון אחר כך שלא נמסרו להם כתבי בית דין, גם אנשים כאלה משרד חקירות פרטיות יכולים לאתר עבור משרדי עורכי דין ולבצע להם מסירה משפטית כדין. יש מגוון לקוחות של משרד חקירות פרטיות מממציאים שרוצים לבדוק אם גנבו את הרעיון שלהם בתחום של קניין רוחני ועד בעלים ששולחים את החוקרים לבתי מלון כדי לראות האם הנשים שלהם שם ומה ועם מי הן עושות שם. יש מגוון לקוחות ומגוון עבודות שחוקרים פרטיים טובים מבצעים במסירות ותוך השגת תוצאות איכותיות.
 

משרד חקירות פרטיות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-