מידע נוסף

אם אתם זקוקים לשירות של חוקר פרטי בצפון, או בכל מקום אחר ברחבי הארץ, ורוצים להיות בטוחים כי אתם פונים אל משרד חקירות פרטיות מקצועי ואיכותי, משרד חקירות אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר ועל פי הצרכים שלכם ובהתאם לדרישותיכם – משרד חקירות פרטיות "שרלוק חקירות" הוא המשרד אליו אתם צריכים לפנות.

משרד החקירות "שרלוק חקירות" הינו משרד אשר עוסק בתחום החקירות הפרטיות כבר שנים רבות ומעניק שירותים קבועים למגוון רחב מאוד של לקוחות, גם בארץ וגם בכל רחבי העולם. כשאתם בוחרים לשכור את שירותי המשרד, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו ממנו שירות מקצועי ואיכותי בדיוק כפי שאתם צריכים.

כשמדובר בחוקר פרטי – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר
אם אתם מחפשים חוקר פרטי בצפון, אין זה משנה לאיזה סוג של חקירה, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ובחרו אך ורק משרד חקירות איכותי ומקצועי אשר יסייע לכם למצוא את התשובות לשאלות שלכם במהירות האפשרית, ויבצע חקירה מקצועית ויסודית בהתאם לצרכים שלכם ובאופן הטוב ביותר.

"שרלוק חקירות" הינו משרד חקירות פרטיות אשר מנוהל על ידי מיכאל (מוקה) קריגר, בעל 35 שנות ניסיון בתחום. קריגר הוא חוקר מומחה, אשר יודע כיצד לבצע את עבודות החקירה בצורה מקצועית, יסודית ונכונה, וכמובן – מנהל צוות שלם של אנשי מקצוע אשר מסייעים לו להגיע לתוצאות הטובות ביותר בתוך זמן קצר במיוחד.

משרד חקירות פרטיות בשפות שונות
"שרלוק חקירות" הינו משרד חקירות פרטיות אשר מעניק מגוון שירותים, ולא רק בשפה העברית. גם דוברי אנגלית, רוסית וערבית יוכלו לקבל שירותים מקיפים ואיכותיים ממשרד החקירות וליהנות מאנשי מקצוע מומחים אשר איתם יהיה להם קל ונוח לנהל דיאלוג ולתקשר.

משרד החקירות "שרלוק חקירות" מקפיד להיות נגיש עבור כל לקוח שזקוק לו, בין אם זה לקוח פרטי, עסקי, גוף ממשלתי, ארגון גדול או כל לקוח אחר. כל לקוח ולקוח מקבל מאת המשרד שירות אישי ואדיב, וכל חקירה שמתבצעת עבורו מותאמת לדרישות האישיות שלו, לרגישות של החקירה, למידע שכבר קיים אצל הלקוח ובהתאם לחקירה אותה יש לבצע ולתשובות שיש למצוא בעזרת אותה חקירה.
 

משרד חקירות פרטיות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-