מידע נוסף

תחום מעקבים לצורך תפיסת רכבים מוכר לחלקכם מתחום ההוצאה לפועל, מעקבים לצורך תפיסת רכבים היא הליך מקובל ומצוי בנוהלי ההוצאה לפועל וזה תהליך די ידוע ונפוץ. זוכים במשפט שיש להם פסק דין, לאחר שהטילו עיקול על רכב של חייב, והחוב טרם שולם, יכולים לבצע מעקבים לצורך תפיסת רכבים על הרכב של החייב. כלומר לתפוס ולהביא את הרכב אל ההוצאה לפועל וכך להפעיל לחץ על החייב לשלם את חובו. החייב שלא רוצה להפסיד את רכבו במקרים רבים מגיע ומשלם את החוב שלו. במידה והוא עדיין אינו משלם את חובו ניתן למכור את הרכב ולקחת את הכספים של החוב מסכום המכירה אם הוא מכסה את החוב או את חלקו.

הלכה למעשה
על הנייר הכול פשוט וחלק, החוק נותן מענה לזוכה לקבל את חובו מהחייב הסרבן. העניין הוא שיש חייבים אשר מחביאים את הרכב בכדי שלא יבצעו מעקב לצורך תפיסת רכב. חבל להם להפסיד את הרכב אליו והם קשורים מאוד. כאן נכנס לתפקיד החוקר הפרטי שבדרכים מתוחכמות מאתר עבורכם הזוכים את רכב החייב, בכדי לבצע בו מעקב לצורך תפיסת רכב. חוקר פרטי טוב ימצא עבורכם את רכב החייב גם בקצוות הארץ ובמקומות הנידחים ביותר. יש מגוון מקומות מחבוא שניתן להחביא בהם רכבים ולעתים נדרש מעקב ואיסוף נתונים בכדי לאתר את הרכב החבוי של החייב. אבל חוקר פרטי טוב יאתר בסופו של עניין את הרכב ויבצע בו מעקבים לצורך תפיסת רכבים כנדרש.

"עידוד" לתשלום חובות
יש חוקרים פרטיים שאף מקצרים עבורכם תהליכים. הם חוסמים את הרכב של החייב וכאשר הוא מגיע משכנעים אותו כך לשלם את חובו. החייב שלא רוצה לאבד את הרכב וגבו אל הקיר משלם את החוב. זאת שיטה טובה במיוחד שהחוב גבוה יותר מאשר ערך הרכב. אם יש בידיכם אישור מההוצאה לפועל שבצעתם שעבוד רכב תוכלו להגיע אל חוקר פרטי טוב והוא יעשה עבורכם את כול העבודה הנדרשת בכדי להחזיר לכם את חובכם או לבצע מעקבים לצורך תפיסת רכבים ברכב החייב, כדי לכסות את החוב, או לפחות חלק מהחוב שהחייב חייב לכם.
 

מעקבים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-