מידע נוסף

משרד חקירות שרלוק מספק שירותי חקירות פרטיות בתחומים מגוונים ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ ובעולם. המשרד מנוהל על ידי מוקה קריגר, חוקר פרטי ברישיון משרד המשפטים ובעל ניסיון רב שנים בתחום המאפשר לו ולצוות החוקרים הפרטיים של המשרד לספק לכל לקוח את התשובות הטובות ביותר לשאלותיו. השירות המקצועי של משרד חקירות נשען על חושיהם המחודדים ועל מחויבותם למקצוע של כל אחד ואחד מחברי הצוות, וכל אחד מהלקוחות יוכל להעיד שעל שרלוק אפשר לסמוך בעיניים עצומות.
 
אז מה זה בעצם "להיות חוקר פרטי"?
להיות חוקר פרטי זה אומר קודם כל להיות אדם סקרן, שרוצה לדעת כמה שיותר פרטים ושיש לו אינסטינקטים ראשוניים מחודדים ובריאים. שנית, זה אומר שצריך להיות אדם מאוד סובלני וסבלני, גם משום שעובר די הרבה זמן מתחילת לימודי המקצוע המיוחד הזה ועד לתחילת העבודה בפועל, וגם משום שבמסגרת העבודה נתקלים בכל מיני סוגים של חקירות פרטיות, חלקם מעניינים יותר וחלקם מעניינים פחות, וכן בכל מיני סוגים של אנשים – חלקם נחמדים יותר וחלקם נחמדים פחות.

אם אתם חושבים שיש לכם את שתי הדרישות הבסיסיות הללו, וכן סיימתם 12 שנות לימוד, אתם בעלי עבר פלילי נקי ועברתם את ראיון הקבלה, אתם בהחלט מתאימים להתחיל ללמוד את המקצוע באחת מבתי הספר המכשירים חוקרים פרטיים.
 
הלימודים
לימודי המקצוע, כאמור, הם לא דבר של מה בכך. אמנם, הקורס עצמו נמשך שישה חודשים בלבד, אולם על מנת שתוכלו לעסוק במקצוע באופן עצמאי עליכם לעבור הכשרה של שלוש שנים תמימות במשרד חקירות פרטיות. רק לאחר שתעמדו בדרישות המקצוע תוכלו לקבל רישיון עסק ולפתוח משרד משלכם. אין ספק, שמדובר בעבודה קשה, אולם משתלמת ביותר עבור מי שהמקצוע הזה נועד בשבילו.
 
אז מה חוקרים?
כאמור, יש מגוון רחב של חקירות פרטיות שיש בהן צורך, החל מחקירות בנושאים כלכליים, דרך כאלה בנושאים פליליים כגון איתור גנבים ומפרי חוק וכלה בחקירות אישות הקשורות, כמובן, לנושא ה"עסיסי" של יחסים טעונים בין בני זוג. כל מי שרוצה להיות חוקר פרטי יכול לבחור מספר תחומים שבהם יתמחה המשרד שבבעלותו או להציע שירות בתחומים רבים – הכול בהתאם להעדפותיו האישיות ולצוות המקצועי שיבחר להעסיק במשרדו. אין ספק שמשרד שמציע שירות בתחומים רבים יותר יוכל, בדרך כלל, לשרת יותר לקוחות.
 
שרלוק לשירותכם
כאמור, צוות החוקרים הפרטיים של "שרלוק חקירות" מורכב מאנשים שיעשו הכול כדי לספק לכל לקוח את מרב הפרטים שביקש, אנשים, שעברו את הקורס ואת ההכשרה בהצלחה יתרה ואשר השאיפה לגלות כמה שיותר זורמת בעורקיהם.
 
אז גם אם אתם לא רוצים להיות חוקר פרטי אבל זקוקים לשירותיו של אחד כזה, פנו אלינו ותיהנו מהשירות הטוב ביותר.
 
לשירותכם,
צוות שרלוק חקירות.

 

להיות חוקר פרטי

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-