מידע נוסף

דומה כי אין צורך להכביר מילים על השירותים השונים שמציע משרד חקירות ממוצע, כמו גם על המצבים המגוונים בהם יש צורך להיעזר בו. מה שרבים לא נותנים עליו את הדעת הוא שיש משרדים שלוקחים את התחום מספר צעדים קדימה, עם שירותים מקיפים ומקצועיים במיוחד. משרד חקירות VIP עונה על ההגדרה הזו בדיוק. הנה כל מה שחשוב לדעת עליו, כולל המלצה למשרד מוביל במיוחד המבצע חקירות VIP.

היתרונות המגוונים של חקירת VIP
חקירות VIP ניתן, במידה רבה, לתאר באמצעות שתי מילים בלבד: "חקירות איכות". הגם שכל חוקר פרטי VIP עשוי להגדיר שירותים שונים הניתנים במסגרת זו, לרוב כולל בתוכו השירות סעיפים חיוניים דוגמת אלה:
  • פגישת היכרות ללא תשלום – במהלך הפגישה מוצגות כל העובדות הקיימות, התעודות והמסמכים.
  • מתן ייעוץ ראשוני, כולל זמינות כמעט בכל שעות היממה.
  • מתן ייעוץ מקצועי על בסיס חודשי – מדי חודש, יכולים הלקוחות של שירות חקירות VIP לקבל ייעוץ וסיוע ללא הגבלה, וזאת להבדיל מהמקרה ה"רגיל", בו כל פגישה כרוכה בתשלום נפרד של כמה מאות שקלים.
  • הכוונה לאנשי מקצוע – למשל עורכי דין, הנכנסים לתמונה בלא מעט מקרים.

הפתרונות של שרלוק חקירות

מחפשים משרד המציע חקירות VIP? זקוקים לשירותים של מחלקת חוקרים VIP  שמשנה את חוקי המשחק בתחום? שרלוק חקירות, בהנהלת מוקה קריגר, עונה על ההגדרה הזו בדיוק. למשרד, לו כ-45 שנות ניסיון בתחום, מציע שירותי חקירות מגוונים בכל נקודה בישראל, וגם מעבר לים.

כוח האדם שלו כולל בתוכו חוקרים פרטיים מיומנים, המחזיקים כולם בהכשרות הנדרשות בתחום ומלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך. המשרד מבצע חקירות VIP מכל סוג, לרבות חקירות כלכליות, חקירות מיוחדות, מודיעין עסקי, בדיקות מיומנות, חקירות אישיות – והרשימה עוד ארוכה.
 

חקירות VIP

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-