מידע נוסף

ישנם סוגים שונים של חקירות. חקירות פרטיות, וכפי שניתן להסיק משמן, מיועדות לאנשים פרטיים המעוניינים לבדוק נושא מסוים ולגלות פרטים עליו בעזרת חוקר מקצועי. החקירות הפרטיות מנוהלות על ידי משרד חקירות, הפועל על פי החוק, משרד המעסיק חוקרים מיומנים בעלי הכשרה מתאימה. החקירות יכולות לבחון תחומים רבים, וזאת תוך איסוף נתונים ושימוש במכשור מיוחד שמאפשר לבצע זאת באופן הדיסקרטי ביותר.

מה זה כולל
כשמדברים על חקירות פרטיות, בין אם אלו חקירות פליליות או חקירות מסוג אחר, מתכוונים לחקירות אזרחיות, כלומר כאלו המתבצעות על ידי משרדים וגופים פרטיים ולא על ידי המשטרה או מוסדות אחרים. מדובר בתחום רחב מאד, שכולל לא מעד משרדי חקירות וגם חוקרים פרטיים, שלא כולם, בהכרח, פועלים עם רישיון ובהתאם לכל הכללים הנדרשים. מסיבה זו בדיוק חשוב לבדוק, ופני שפונים אל משרד החקירות או אל החוקר הפרטי, האם הם מחזיקים ברישיון הנדרש ופועלים על פי החוק. חקירה פלילית שמתבצעת על ידי משרד חקירות פרטי יכולה להיות קצרה או ארוכה, יכולה להתבצע בארץ או בכל מקום אחר בעולם וגם להתייחס למספר רב של אנשים. אופי ואופן החקירה תלויים הן במשרד החקירות עצמו והן בנושא הנבדק, שהוא זה שמכתיב את הדרך.

חשוב לדעת
בתחום חקירות ובילוש עוסקים בעלי מקצוע רבים. חלקם מתמקדים בחקירה של חקירות פרטיות פשוטות באופן יחסי, ואחרים מתמקדים בחקירות מורכבות יותר. לפני שפונים אל משרד החקירות, חשוב לבדוק מהו ניסיונו בתחום של חקירות פרטיות, מי הוא צוות החוקרים שהוא מעסיק (האם מדובר בחוקרים מיומנים ובעלי הכשרה) וכמובן האם יש לו רישיון, שאותו מקבלים ממשרד המשפטים. כל אלה יבטיחו שמדובר במשרד מקצועי, משרד שיוכל להציע את המענה המתאים והנכון ביותר.
 

חקירות פרטיות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-