מידע נוסף

שרלוק חקירות - מקצועיות היא שם המשחק
 
חקירות בינלאומיות היא כל חקירה המתבצעת מחוץ לשטח הטריטוריאלי של מדינת ישראל ומחוץ לתחומי השיפוט שלה. כל פעולת איסוף מודיעין במדינה זרה, אפילו על ידי גורמי מודיעין, ריגול וביטחון של גופים ממלכתיים רשמיים, היא קשה וסבוכה, לעיתים אפילו מסוכנת.
 
די אם נזכור לרגע איך נראות הסתבכויות ו"תקלות" של גופים בטחוניים, של ישראל ושל מדינות אחרות, כדי להבין עד כמה מורכבת ולא פשוטה היא פעילות של חקירות פרטיות בחו"ל, כאשר חוקרים פרטיים, שמאחוריהם לא ניצבת מדינה או ארגון חשאי רשמי.
 
כשאנחנו מדברים על חקירות בינלאומיות, הכוונה היא לכל פעילות חקירתית מעבר לגבולותיה של הארץ, כאשר גם "חו"ל קרוב" כמו מצריים, ירדן או קפריסין, כאשר מדובר על תיק בארה"ב, מעקב באירופה או במקומות אחרים.
 

חקירות בינלאומיות


חקירות משאירים למומחים
מעקבים בחו"ל מתקיימים על פי רוב בתנאי שטח זרים ובסביבה פחות מוכרת ומצריכים הערכות מיוחדת ובעיקר ניסיון רב בביצוע חקירות בין לאומיות. יש לזכור כי החוקים ביחס לפעילותם של חוקרים פרטיים, שונים ממדינה למדינה וכך גם שונה יחס השלטונות, המשטרה ובתי המשפט ולכן יש להכיר על בוריים את חוקי המדינות הרלוונטיות שבהן עומדות להתבצע חקירות בינלאומיות.
 
אי הכרות של המצב החוקי ושל תנאי העבודה במדינה בה מתבצעת הפעילות עלולה לא רק להכשיל את החקירה ולא להשיג את יעדיה, אלא גם לסבך את מבצעיה והמעורבים בה מבחינה משפטית. אנו במשרד חקירות שרלוק צברנו עשרות שנות ניסיון בביצועם, בכל יבשת בעולם ובמרבית הארצות שעל פני הגלובוס.
 

עם זאת, אנו מאמצים את המימרה לפיה איזהו חכם הלומד גם מניסיונם של אחרים ולא רק מניסיונו שלו ולכן תוך כדי ביצוען של אין ספור חקירות בינלאומיות, טווינו מערכת מסועפת של קשרים עם משרדי חקירות, עימם אנו נמצאים בקשרי עבודה שוטפים.
 
כאשר אנו עומדים בפני ביצוע חקירות בינלאומיות, אנו נוהגים להשתמש בקשרינו הטובים במדינת או במדינות היעד לחקירה, לעיתים רק לצורך התייעצויות ולעיתים אפילו כדי לשתף פעולה בביצועה של החקירה בפועל (לדוגמא, ישנן מדינות שבהן רק מי שיש לו רישיון חוקר פרטי של אותה מדינה רשאי לבצע חקירה פרטית באותה ארץ ולכן כדי להיות מעורב בחקירה מקרוב אך מבלי להסתבך עם החוק, חובר חוקר ישראלי כמלווה אל חוקר מקומי לצורך ביצועה).
 
חקירות יכולות להיות במגוון רחב של נושאים כמו:
  • ביצוע מעקבים, בין אם אחרי בני זוג בעניין בגידות ובין אם בעניינים עסקיים – מסחריים
  • איתור חייבים מתחמקים או איתור נעדרים
  • חקירה בכיסוי (דיבוב מוקלט או מצולם בסתר)
  • תשאול פרונטאלי גלוי של עדים שונים
  • חקירות כלכליות לאיתור נכסים או רכוש
  • ועוד
כמה עולה חקירות?
איננו מתחמקים משאלת העלות של חקירות בחוץ לארץ ופשוט כדי שלא לפתח תקוות שווא מצד מי שדרושה להם חקירה מחוץ לארץ, מציינים מראש – עלותן של חקירות בינלאומיות היא בדרך כלל גבוהה. למעשה עלות זו זהה לעלותה של אותה החקירה גם בארץ, אבל מה שמייקר את העלות הן ההוצאות הנלוות, מאופי ביצוען של חקירות מעבר לים.
 
רק לשם המחשה, צאו וחשבו עלות הטסתם של שניים – שלושה עוקבים מישראל למדינה כלשהי לצורך ביצוע מעקבים, עלות שכירת כלי רכב במקום, חדר במלון למשך 3, 5, 7 ימי מעקב, כלכלה וכו', כאשר לכך תוסיפו את עלות החקירה עצמה ותראו שהעלות הצפויה אינה זולה, סביר להניח שהיא תגיע לכמה אלפי דולרים.
 
אנו במשרד שרלוק חקירות איכות רגישים לכך מאד ובבואנו לבחון אפשרות של ביצוע חקירות בינלאומיות, בודקים בקפידה את חיוניות החקירה ואת סיכוייה להשיג את מטרותיה וגם אם המסקנה כי החקירה חיונית, משתדלים להציע תוכנית שלא תגרום ללקוח הוצאות מיותרות.
 
 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-