מידע נוסף

"שרלוק חקירות" בבעלותו של מיכאל (מוקה) קריגר הינו משרד חקירות המספק שירותי חקירות פרטיות ובעל רישיון של משרד המשפטים. כאשר אתם נדרשים לשירותי חוקר פרטי בתל אביב ב"שרלוק חקירות" תוכלו ליהנות בטוחים כי העבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר, תוך איתור ממצאים מלאה.
 
חוקר פרטי בתל אביב חייב להיות בעל רישיון של חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים. ב"שרלוק חקירות" תוכלו ליהנות מניסיון רב שנים המאפשר לאתר ממצאים במהירות ובאחריות. למשרד כל האמצעים הטכניים המתקדמים ביותר בתחום של חקירות, וכמובן, צוות חוקרים מנוסה ומיומן, אשר עובד למענכם ובשבילכם.
 
כאשר אתם נדרשים לשירותי חוקר פרטי בתל אביב אתם יכולים לפנות אל משרדי "שרלוק חקירות" וליהנות מ:
 
  • מקצועיות ללא פשרות – הניסיון רב השנים של חברת "שרלוק חקירות" כולל חקירה של מאות תיקי חקירה פרטיים ומסחריים כאחד, תוך מתן שירותי חקירה למגוון רחב של גופים.
  • ציוד טכני מתקדם – תחום החקירות הפרטיות התפתח מאוד בשנים האחרונות, הודות למגוון הרחב של ציוד חקירה מתקדם העומד לרשותו של חוקר פרטי במרכז וב"שרלוק חקירות" מקפידים לעבוד עם הציוד החדיש ביותר והאמין ביותר.
  • כל השירותים תחת קורת גג אחת – ב"שרלוק חקירות" אתם נהנים משירותיו של חוקר פרטי בתל אביב אך גם, מגוון רחב של תחומי התמחות, כמו חקירה כלכלית, חקירה אישית, חקירה בינלאומית, רשלנות רפואית ועוד.
  • שירות וחשאיות – כיאה למשרד חקירות איכותי, ב"שרלוק חקירות" הסודיות והחשאיות היא מעל הכל. ב"שרלוק חקירות" אתם יכולים להיות בטוחים כי אף פרט לא יועבר אל צד שלישי והכל נשמר תחת חשאיות ופרטיות מלאה.
"שרלוק חקירות", ממשרדי החקירות הותיקים והמנוסים ביותר, מאפשר לכם ליהנות משירותיו של חוקר פרטי בתל אביב תוך שמירה על סודיות וחשאיות, שימוש באמצעים המתוחכמים והמתקדמים ביותר וכמובן, שירותי וליווי אישי לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, וליהנות משירותי החקירה הטובים ביותר.
 

חוקר פרטי בתל אביב

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-