מידע נוסף

חוקר פרטי בגידה
משרד החקירות "שרלוק חקירות" בהנהלתו של מיכאל (מוקה) קריגר מספק שירותי חוקר פרטי ברמת גן תוך התמחות במגוון רחב של תחומים, החל מחקירות כלכליות, חקירות אישיות, איתור והשבת רכוש וכמובן גם שירותי חוקר פרטי בגידה במקרים בהם עולה החשש כי אחד מבני הזוג בוגד.
 
כחלק מהפעילות של משרד החקירות "שרלוק חקירות" הינה תחום החקירות האישיות, אשר לרוב מצריך התערבות של חוקר פרטי בגידה כאשר יש רצון לבדוק האם בן הזוג או בת הזוג אכן בוגדים. ב"שרלוק חקירות" תוכלו להיות בטוחים כי הממצאים יאותרו בצורה הטובה ביותר, תוך שימוש באמצעים טכניים מתקדמים, וכמובן, ידע וניסיון רב שנים המאפשר מקצועיות מרבית בעבודה.
 
ישנם לקוחות המעוניינים בשירותי חוקר פרטי ברמת גן על מנת לוודא או לבדוק דבר מה, בין אם הדבר קשור לממון או ליחסים בין המינים. במרבית המקרים, כאשר הראיות מגיעות אל הלקוחות, ישנו רצון לצאת מיד אל פעולה נגדית, כמו הגשה של תביעת גירושין. חשוב להבין, כי עבודתו של חוקר פרטי בגידה בא על מנת לשרת את הלקוחות ולהביא ממצאים אמיתיים, לכאן או לכאן, ולכן, התהליך עצמו מחייב רגישות ושירות אישי ומקצועי לכל אורך הדבר – דבר, שאנחנו ב"שרלוק חקירות" שמים אל מול עיניינו, כאשר אנחנו עוסקים בחקירות אישיות, פרטיות ורגישות.
 
מיכאל (מוקה) קריגר, הבעלים של "שרלוק חקירות" מלווה באופן אישי את כל אחד ואחת מלקוחותיו, כל תיק חקירה מקבל את מירב תשומת הלב, על מנת להביא אל הלקוחות את הממצאים המדוייקים ביותר שניתן לאתר. כל החקירות האישיות והפרטיות נעשות באמתעות חוקרים פרטיים בעלי רישיון חוקר מטעם משרד המשפטים, וכמובן, שכל חקירה נעשית באופן המקצועי ביותר. הניסיון רב השנים של המשרד, כמו גם הפעלת חוקר פרטי ברמת גן לצורכי ביצוע חקירות אישיות ופרטיות, מאפשר לנו לוות אתכם בביטחה, באחריות, מקצועיות וסודיות מלאה.
 

חוקר פרטי ברמת גן

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-