מידע נוסף

בלש יסייעו לכם לאסוף מידע מסוגים שונים על אנשים ועל חברות. הם יכולים למצוא מידע ספציפי שאתם רוצים לבדוק, חוקר פרטי יכול להזים או להוכיח חשדות שיש לכם לגבי בני זוג, לגבי עובדים, אפילו לגבי ילדים שלכם וההתנהלות שלהם. חוקר פרטי יכול להגיע אל מידע שיפתיע גם אתכם.

הם גם אוספים מידע על הרגלי היום יום, הוצאות כספיות וההתנהלות כללית ויש היום חוקר פרטי שיכול להשיג לכם גישה למיילים, פעילות ברשת, והרגלים אינטרנטיים. התחום של נ פרטיים הוא מגוון ועצום.

האם מומלץ לשכור בלש בעלי רישיון רשמי לעסוק בעבודת חקירה?
כדאי ומומלץ להעסיק חוקרים פרטיים בעלי רישיון לעסוק בתחום. אין חובה חוקית להעסיק כך חוקר בעל רישיון אך סביר שאם תעבדו עם חוקר פרטי בעל רישיון תקבלו עבודה איכותית ומקצועית יותר בחברת שרלוק חקירות תמצאו חוקר פרטי בעל רישיון לעסוק בתחום כחוק.
 
האם חוקרים פרטיים צריכים לעבוד לפי חוקים מסוימים?
בלש פועל בדרכים חוקיות בדרך כלל אך משיגים מידע לעיתים בדרכים שהן שנויות במחלוקת. אתם צריכים להנחות בלש לצורך מה אתם זקוקים למידע כדי שאם המידע יהיה צריך להיות ראיה משפטית חשוב שהוא יושג בצורה חוקית.

כיצד חוקרים פרטיים יכולים לבדוק האם בני זוג שלכם בוגדים בכם?
חוקרים פרטיים יבצעו מעקב אחר בני זוגכם  שהוא צמוד ויום יומי הם יעברו על השיחות שהם מנהלים, על המיילים שלהם. חוקרים פרטיים יצלמו ויביאו לכם ראיות האם בני הזוג בוגדים בכם.
 
האם מעסיקים יכולים להיעזר בבלש נגד עובדים המקבלים מהם פיצויים?
יש עובדים שמקבלים פיצויים מהמעסיק או מהביטוח שלו בשל מה שהוגדר כתאונת עבודה חוקר פרטי יוכל להניח האם העובד באמת נפגע כפי שהוא טוען או שהוא מגזים בתלונותיו ומנהל חיים בעלי תפקוד גבוה שלא נפגעו מהפציעה או התאונה.
 
האם חוקרים פרטיים מסייעים לעיתים לחקירות משטרתיות?
בדרך כלל בלש מנסים מטעם משפחת נפגעי עבירה לפתור את תעלומות העבירה ולמצוא פושע.
 

חוקרים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-