מידע נוסף

לרבים מאתנו יש דמות בראש של חוקרים פרטים או חברת חקירות, בסרטים רואים תמיד חברת חקירות מבולגן ומלא עשן סיגריות שטיפוסים שונים מגיעים אליו לקבל עזרה במקרים ממקרים שונים. שרלוק הולמס הוא הבלש החוקר הקלסי שבעזרת מדע ההיסק שלו ובעזרת עדויות ומידע שאסף מכול אדם ידע לפצח ולהאיר אור על כול תעלומה או מסתורין. משרד חקירות היום הוא שונה מאוד מהדמות שלו שאנו מכירים מהסרטים. משרד חקירות נועד לאסוף עובדות או פרטים על אנשיו או מקרים. בעוד שהמשטרה החוקרת פועלת בשם החוק. הרי משרד חקירות עובד עבור אנשים פרטיים. גם אם משרד חקירות מגיע לגילוי פשעים או לפתרון תעלומות הרי שהוא לא נועד להביא את אותם פושעים לדין אלא רק לאסוף מידע ולתת ללקוח להחליט מה לעשות אתו
חברת חקירות לחקירות עסקיות
 
לא רק אנשים פרטיים שוכרים חברת חקירות
חקירות רבות היום הן חקירות מסחריות. יש ריגול רב על רקע מסחרי היום. פעמים רבות חברת חקירות נשכר לקבל מידע על חברה מתחרה או אפילו לאסוף מידע על ידי מנהל בתוך החברה שלו עצמו. משרד חקירות הוא גוף עצמאי שנועד לאסוף מידע עבור הלקוחות. המשרד יאסוף עבורכם מידע רב ערך באלגנטיות ובחכמה מבלי למשוך תשומת לב ומבלי שהאנשים עליהם נאסף המידע יודעים על כך בכלל.
 
סוגי חקירות מגוונים
חברת חקירות מעורב בחקירות מסוגים שונים. מחקירות מסחריות דרך חקירות בתחום של אישות, בדיקת נאמנות של נשים או גברים, מעקבים אחר אנשים שונים כדי לראות מה הם עושים ומה הם מסתירים. ויש היום אפילו לקוחות שלוקחים חברת חקירות לגלות מיהו בן זוגם או בת זוגם של ילדיהם לפני חתונה כדי לדעת אם ניתן לסמוך עליו ואם זו לא טעות להינשא לו. חברת חקירות יכול גם להיעזר ברואי חשבון לצורך חקירות כלכליות, לאתר כלי רכב עבור עורכי דין, לאסוף מידע נגד הצד השני עבור משרד עורכי דין או עבור אדם פרטי, לאסוף ראיות נגד אדם ולפעמים אפילו להשקיט חששות של אישה חשדנית שרוצה הוכחה שבעלה אינו בוגד בה. משרד חקירות עוסק בתחומים רבים עבור לקוחות שונים.
 

חברת חקירות

 


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו 072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 050-6508800|072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call


050-6508800|072-33-80-877

location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

sherlock8@bezeqint.net

חפשו אותנו ב-