מידע נוסף

הרבה נאמר וסופר על השואה ועל הסבל שחוו יהודים רבים בגולה, בגטו ובמדינות מזרח אירופה שהיו שותפות למסע הקשה ביותר שחווה העם היהודי, אך דבר אחד שלו לא ניתנה התייחסות מספקת היא השבת רכוש היהודים אשר חיו במדינות אלה עוד הטרם עלו הנאצים לשלטון והפכו את אירופה לגטו אחד גדול.

הרכוש הזה שווה הרבה מאוד כסף , השבת הרכוש לצאצאי העם היהודי שנכחד בשואה הוא דבר הכרחי ויותר חשוב מכך הוא דבר אפשרי, הרבה מאוד יהודים ומשפחות יהודיות שמצאו את מותם במחנות ההשמדה במדינות כמו ,פולין, הונגריה, גרמניה וכולי היו בעלי ממון רב ונדלן שהיה בעל ערך רב.

הרכוש הזה נלקח מהיהודים והועבר אל גורמים אחרים בצורה לא חוקית, את הרכוש הזה ניתן להשיב, אולם בכדי שהשבת רכוש  זה יעשה יש לבצע מספר פעולות על מנת להקל על מציאת הרכוש על כך יפורט בהמשך.

יהודים רבים שנסו על נפשם איבדו במשך הזמן כל מסמך או פרט הקושר אותם אל אותם הנכסים או אותו הרכוש אשר היה שייך להם לפני פרוץ המלחמה ועליית הנאצים לשלטון, בין אם מדובר בשטחים או בבתים, בין אם מדובר בחנויות או בכסף אשר היה בחשבונות בנק כאלה או אחרים ניתן לאתר את הרכוש האבוד ולהשיבו.

איך משיבים רכוש אבוד?
ראשית כול חייבים להבין שאדם פרטי אינו יוכל ככל הנראה להילחם את המלחמות הבירוקרטיות באופן עצמאי על מנת להשיב את הרכוש של בני משפחתו, השבת רכוש היא עסק למביני עניין שרכשו ניסיון וקשרים בתחום זה.
בכדי להקל על השבת נכסי שואה או השבת רכוש מחו"ל יש צורך לאתר מסמכים ישנים, דבר זה יועיל ויקצר הליכים, אם לא קיימים המסמכים ניתן להיעזר בתמונות ישנות או כול פרט אחר כמו מכתבים וכולי.

שרלוק לשירותכם
השבת רכוש היא המומחיות של שרלוק חקירות, צוות מיומן ומנוסה אשר בנה תשתית לאיתורים והשבת נכסים יעמוד לרשותכם בכול עת על מנת לעזור לכם להשיב את מה שנלקח שלא בצדק.
 

השבת רכוש

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-