מידע נוסף

התחום של האזנת סתר, לרבות האמצעים המתוחכמים המשמשים לצורך כך, עשוי בקלות להיראות כמשהו שמגיע מתוך סרט ריגול בעל עלילה דמיונית. למעשה, תחום ההאזנות נפוץ במציאות הרבה יותר מכפי שזה עשוי להיראות.

לא מעט חוקרים פרטיים מתמחים בהתקנת אמצעי האזנה או לחילופין באיתור אמצעים שכאלה, עבור מי שחושש מפני מצב כזה שבו נקטו יריביו. בשורות הבאות נדגים כמה היבטים חשובים בהקשר זה, מעולם העסקים וההשתמטות מתשלום חובות.

ריגול בעסקים
האזנות סתר, למרות שהן לא תמיד מתבצעות באופן חוקי, הן דבר נפוץ למשל במקרים של ריגול תעשייתי. כאשר חברות שואפות להתקדם, הן מבקשות לא פעם לעשות זאת על חשבון המתחרים. במקרה זה, האזנת סתר בהחלט מהווה את אחד הכלים לצורך כך.
באמצעות התקנת אמצעים שונים במכשירי תקשורת, שיכולים לכלול לא רק טלפונים קוויים רגילים אלא גם מכשירים סלולאריים, מכשירי פקס ואפילו אמצעים לגילוי מידע מתוך מחשב, אפשר להשיג מידע עסקי רב ובעל משמעות. יש לזכור זאת, שכן כיום בהחלט ניתן להתמודד עם התופעה באמצעות שכירת אנשי מקצוע שמתמחים בשיטות של גילוי האזנות.

חובות צריך לשלם
היבט נוסף של האזנת סתר, שאיננו קשור לתחום הריגול העסקי אך עשוי להיות משיק גם לעסקים קורה כאשר אדם כלשהו צובר חובות. במקרים רבים אותו חייב נוקט בטכניקות שונות להסתרת רכוש ולהברחתו ובמקרים רבים הוא גם מסתתר מפני נושיו.

גם במקרה זה ניתן לעשות שימוש באמצעים שונים של האזנת סתר, כאשר כאן המטרה היא איתור חייבים. במיוחד כאשר מדובר על אנשים שחייבים כספים רבים, יש חשיבות רבה לנקיטת כל האמצעים לאיתורם לפני שיהיה מאוחר מדי. רכוש שהוברח וכספים שהועברו והוסתרו בחו"ל יכולים להיות קשים מאוד לאיתור ללא פעולה נחרצת.
 

האזנת סתר

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-