מידע נוסף

חוקר פרטי מבצע, במסגרת עבודתו, לא מעט האזנות סתר. את ההאזנות הוא עושה בעזרת ציוד משוכלל, המאפשר לו לבצע זאת באופן דיסקרטי מבלי שייגלו זאת. האזנות סתר נדרשות במקרים רבים במסגרת החקירה כדי לאסוף מידע, ההכרחי לחקירה עצמה. בעזרת האזנות אלו אפשר לאסוף גם ראיות חשובות שאיתן ניתן להגיע לבית המשפט וגם לפתור את תעלומת החקירה. חשובות ככל שתהיינה, בית המשפט מתייחס אליהן בחומרה ולא תמיד מאשר את השימוש בהן. ולכן, כשמבצעים אותן חשוב לעשות זאת בהתאם לכל הכללים, ובעיקר אם רוצים להשתמש בהן בבית המשפט.

מהן האזנות סתר
את האזנות הסתר ניתן לבצע באמצעות ציוד ריגול משוכלל, שחלקו נראה לעין וחלקו נסתר ממנה. האזנות סתר, ועל פי החוק במדינת ישראל, מוגדרות ככאלו שנעשות בעזרת מכשיר האזנות, בין אם מדובר בהאזנה בלבד, בקליטה של שיחה או בהקלטתה וכל זאת, מבלי שהצד השני מודע ומסכים לכך. על פי החוק האזנות סתר יכולות להיות גם הקלטות של שיחה בין לקוחות לבין נציגי שירות, מבלי שאחד הצדדים ידע זאת, וכן גם הטמנה של מכשיר האזנה בביתו של הנחקר, מכשיר שמקליט אנשים אחרים כשהוא איננו בביתו. לא משנה מהי הסיבה לכך, האזנות הסתר נחשבות במדינת ישראל כעבירה על חוק. רשאים לבצע אותן אך ורק גופים ביטחוניים או גופים ציבוריים, כמו למשל, הצבא, המשטרה ועוד. מי שמבצע האזנות כאלו באמצעות מכשירי הקלטה יכול לקבל עונש מאסר של 5 שנים והוא נחשב כמבצע עבירה פלילית

מה עושים אם מגלים שמבצעים נגדנו האזנות סתר
מי שמגלה שמצבעים נגדו האזנת סתר חשוב שייפנה במהירות האפשרית למשרד חקירות פרטי מורשה, כדי שיוכל לאתר את אמצעי ההאזנה וההקלטה ולזהות גם מי מבצע זאת. מדובר בדרך כלל בציוד מתוחכם במיוחד שקשה לגלות אותו, ולכן רק בעל מקצוע מהתחום יוכל לסייע בעניין.
 

האזנות סתר

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-