מידע נוסף

מציאת בלשים פרטיים
מציאת חוקר פרטי טוב הוא לא תמיד פשוטה. אם אתם לא מתמצאים בתחום אתם ודאי רוצים להתייעץ עם מישהו לפני בחירת בלש פרטי, אך מאידך ברוב המקרים אתם לא רוצים לספר לאיש על העובדה שאתם רוצים לשכור חוקרים פרטיים.

כך שבהחלט זה לא פשוט למצוא המלצות על חוקרים פרטים מבלי לספר כי אתם מחפשים לשכור את שירותיו של בלש פרטי.  בכול זאת קיימים כמה טיפים שמגיעים אליכם מחברת שרלוק חקירות, חברת חוקרים פרטיים ידועה ורבת מוניטין שתסייע לכם למצוא בלש פרטי איכותי שיתאים לצרכים שלכם.
 
  • חשוב לוודא כי אותו חוקר פרטי שאתם בוחרים מתמחה בתחום המבוקש לכם, כדי לראות אם הוא מתאים לחקירה שאתם זקוקים לה,. בחברות חקירה קטנות לרוב יש התמחות בתחום ספציפי ופחות ידע בתחומים אחרים.
  • כאשר אתם פונים אל בלש פרטי בחברה גדולה שיש לה כמה תחומי התמחות, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מומחים בתחום אותו אתם רוצים לחקור. יש חוקר פרטי שמתמחה במעקב יש חוקר אחר שמתמחה בהאזנות סתר ויש המתמחה באיסוף מידע. חברה גדולה כמו שרלוק חקירות מחזיקה בתוכה מגוון גדול של מומחים בתחומים רבים.
  • חשוב לבדוק כי אותו בלש פרטי שאתם שוכרים את שירותיו מחזיק ברישיון חוקי של חוקר פרטי כך תדעו שאתם עובדים עם חוקר איכותי, שעובד לפי חוקי האתיקה ומחויב לפרטיות שלכם ולעבודה הוגנת ומסורה עבורכם לקוחותיו.
  • יש חוקרים פרטיים מבוטחים כך שאם עבודתך במסגרת החקירה שהם מבצעים עבורכם תגרור חלילה תביעה, הביטוח שלהם יוכל ככל הנראה לכסות גם אתכם כמעסיקים של אותו בלש פרטי ותמנעו מתביעות לא נעימות.
  • מומלץ להתכונן לפני פגישה ראשונה עם אותו חוקר פרטי שאתם רוצים לשכור, לדעת לומר לו איזה מידע בדיוק אתם מחפשים, וגם באילו דרכים אתם רוצים להשיג את אותו מידע. חשוב גם לומר לחוקר מה יהיה השימוש במידע, שימוש משפטי, שימוש אישי כי זה משפיע על הדרך בה הוא יכול וצריך להשיג את המידע.
  • כדאי לסכם בהסכם מסודר את פרטי ההתקשרות עם בלש פרטי, הסכם שיפרט לפרטי פרטים את מטרת ההתקשרות ומהלכה כדי שלא יהיו חילוקי דעות או אי הבנות במהלך ואחרי החקירה שמבצעים עבורכם.
     

בלשים פרטיים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-