מידע נוסף

כי האמינות עומדת מעל הכל
אחת הדרכים המוכרות והנפוצות ביותר לבדוק את אמינותם של עדים בחקירות, או חשודים בעבירות פליליות, היא בדיקת העד או החשוד, במכשיר פוליגרף. בדיקת פוליגרף מאד פופולאריות בקרב ארגונים גדולים. בארגונים אלה, השימוש בבדיקת פוליגרף נעשה בעיקר, כדי לבדוק את אמינותם של עובדים בארגון שנחשפו לחומר מסווג, וקיים חשש, שהם הדליפו חלקים מחומר זה לגורמים אינטרסנטיים.(חברות מתחרות, גורמים בתקשורת וכו').
 
מהן בדיקות פוליגרף?
אך מה הן, למעשה, בדיקת פוליגרף? מכשיר הפוליגרף, הינו מכשיר המסייע באבחון האם אדם דובר אמת או משקר בעת מתון עדות. מכשיר הפוליגרף, מתרגם תגובות פיזיולוגיות אשר נקלטות מגוף הנבדק, המחובר באותה העת למכשיר הפוליגרף, לרישומים גראפיים.
 
מומחה פוליגרף מוסמך, יאבחן את התגובות שנרשמו על הרישומים הגראפיים ולפיהן, יפענח את התגובות, אם אלה מעידות על אמירת אמת או שקר. בשרלוק חקירות, פועלים אנשי מקצוע מומחים, בביצוע בדיקות פוליגרף ממוחשבות עבור ארגונים, חברות עסקיות ולקוחות פרטיים. מיטב אנשי המקצוע בתחום הפוליגרף, עוסקים אצלנו, בפענוח בדיקות פוליגרף הנערכות במכון, על מנת להגיש לכם דוח שלם ומדויק על אמינותו של הנבדק.
 
לשם מה דרושות בדיקת פוליגרף ומי עורך אותן?
בדיקות פוליגרף משמשות אותנו למספר מטרות:

 
  • חקירות פליליות
  • בדיקת עובדים שגרתית
  • במקרה של אירוע חריג בין בני זוג הנמצאים בהליכי גירושין
  • כשאדם רוצה להוכיח את אמיתות דבריו ומציע בעצמו לעבור בדיקת פוליגרף
הפניית עובדים בארגונים לביצוע של בדיקות פוליגרף, לעיתים רבות, נעשית על מנת להוכיח את אמיתות דבריהם, לגבי אישומים שהטילו עליהם ממונים או גורמים אחרים בארגון, על כך שחומר מסווג שהיגע לידיהם, דלף מחוץ לכותלי הארגון.
 
לא פעם, כשעננה של חשד להדלפת חומרים מסווגים מרחפת מעל עובד בארגון,בחשד להדלפת חומרים מסווגים, העובד עשוי לבקש בעצמו להפנותו לביצוע בדיקת פוליגרף. הוכחת חפותו ואמינותו של אדם באמצעות בדיקות פוליגרף, מצריכה את שירותיה של חברה אמינה ומקצועית, העוסקת בתחום זה כבר שנים רבות ואשר מפעילה מכונות אמת איכותיות ואמינות ביותר.

 

בדיקות פוליגרף

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-