מידע נוסף

מהן בדיקות לבתי משפט
כשאנחנו מדברים על בדיקות לבתי משפט, למעשה, אנבדיקות לבתי משפטחנו מתכוונים לבדיקות פוליגרף, שיהוו בבית המשפט, חלק מכתב תביעה או הגנה של אחד מהצדדים המשתתפים בהליך המשפטי, התביעה או ההגנה.

במקרים של תביעת מבוטח כנגד חברת ביטוח, חברת הביטוח עשויה לבקש מהמבוטח להעמיד את עצמו לבדיקת פוליגרף. במצב כזה, החברה המבטחת תציג בפני המבוטח, "הסכם לבדיקת פוליגרף", שעליו המבוטח יתבקש לחתום. הסכם זה, כולל הסכמה של שני הצדדים, חברת הביטוח והמבוטח, שממצאי הבדיקה יהוו ראיה מכרעת בבית-המשפט. כלומר, ממצאי הפוליגרף, הם אלה שיכריעו את גורל התביעה.
 
למעשה בדיקות הפוליגרף, הן , בדיקות לבתי משפט, אשר מהוות, מתוך הסכמה משותפת של שני הצדדים, חלק מכריע של התיק המתנהל בין כותלי בית המשפט.
 
אצלנו, בשרלוק חקירות, ניתן לבצע בדיקות לבתי משפט, אשר יהיו קבילות מבחינת המערכת המשפטית, מאחר ששני הצדדים, חברת הביטוח, הנתבעת והמבוטח, התובע, הסכימו שבדיקת הפוליגרף, אכן תשמש כראיה מכרעת בהליך המשפטי המתרחש ביניהם.
 
משמעותן של בדיקות לבתי משפט מבחינת הליך התביעה
המשמעות של בדיקות לבתי משפט, מבחינת הליך התביעה, היא הכרעת ההליך כולו, במידה והמידע שיופיע על הבדיקות יהיה בעל משקל מבחינת הטענות של אחד הצדדים.
 
במידה וטענת התביעה, במקרה זה, המבוטח, תוכח כנכונה והתובע יימצא דובר אמת, בית המשפט יכריע לטובתו. מנגד, במידה, והתוצאות של הבדיקות הפוליגרף, יוכיחו את ההפך, כלומר, שהמבוטח שיקר בעת בדיקת הפוליגרף, והצהיר בתביעתו נגד חברת הביטוח, הצהרת שקר, בית המשפט יוכל להכריע לרעתו. ולכן, יש חשיבות רבה ביותר, לכך, ששני הצדדים יחליטו מראש, על הסכמה שתוצאות הבדיקה יהיו קבילות מבחינת שני הצדדים. דבר נוסף, ששני הצדדים צריכים להחליט עליו, שהוא לא פחות חשוב, שבדיקות הפוליגרף יתבצעו במכון פוליגרף אמין, מיומן ובעל מוניטין בתחום זה.
 
אנחנו, בשרלוק חקירות, עורכים בדיקות פוליגרף לחברות ביטוח, ולגורמים פרטיים, לפי דרישת לקוחותינו. תוצאות הבדיקות שלנו, יהוו בדיקות לבתי משפט, קבילות לחלוטין, לאחר ששני הצדדים חתמו על ההסכם לבדיקת פוליגרף.
 

בדיקות מיוחדות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-