מידע נוסף

במסגרת עבודתו של חוקר פרטי לעיתים הוא נדרש לבצע איתורים של אנשים שונים. זה יכול להיות איתורים של קרוב משפחה בארץ או בעולם, איתורים של בעלי חוב, איתורים של אנשים הנמנעים מלקבל מסמכים משפטיים ויורדים למחתרת ועוד ועוד. יש אפילו מקרים של איתור ילדים שנחטפו על ידי בן זוג במהלך גירושים או במהלך סכסוך משפתי או איתור בן זוג שנעלם מבלי לתת גט או מסרב לשלם מזונות.

חוקר פרטי מסור ומנוסה יכול להשיג מידע רב וחשוב על אדם שאתם מחפשים ולבצע איתורים גם כשהם קשים במיוחד. חברת שרלוק חקירות היא חברה מנוסה בתחום של איתורים ויכולה לתת לכם מספר טיפים בתחום זה.

 1. כאשר אתם מתחילים את החקירה של איתורים בעזרת  החוקר הפרטי, חשוב לספק לחוקר הפרטי לשם ביצוע איתורים כול פרט וכול מסמך שיכול לסייע בביצוע איתורים של אותו אדם או אותם אנשים. גם ניירות שנראים לכם לא קשורים לחקירה יכולים באופן מפתיע לסייע לחוקר הפרטי לבצע איתורים. כדאי לא להסתיר מידע מהחוקר הפרטי זה יכול להפריע במהלך ביצוע האיתור.

 2. חוקר פרטי טוב יבקש מכם רשימה של קרובים חברים ומסוים של אותו אדם שיש לבצע איתורים לגביו. חוקר פרטי ידע להוציא מידע מקרובים או חברי משפחה של אותו אדם נעדר וכך לעלות על עקבותיו ולאתר אותו. לחוקר פרטי יש שיטות חכמות ומתוחכמות בהן הוא יודע להוציא מידע מאנשים.

3. כדאי לתת לחוקר הפרטי גם כתובות ישנות של אותו אדם שיש לבצע לגביו איתורים. אם אתם יודעים על מקומות בהם אותו אדם היה נוהג לבלות, לקנות או להסתובב כדאי לתת גם אותם לחוקר הפרטי כך יוכל החוקר הפרטי לדלות מאנשים במקומות אלה מידע.

4. אם יש מקומות בהם אותו אדם שאותו אתם רוצים לאתר נוהג או נהג להסתובב, החוקר הפרטי ודאי יגיע אליהם וינסה לאסוף מידע או אפילו לנסות למצוא שם את אותו אדם נעדר כך שכדאי להעביר מקומות כאלה לחוקר הפרטי.

5. חשוב להסביר לחוקר הפרטי מהם תחביביו והרגליו של האדם הנעדר כך שהחוקר הפרטי ינסה למצוא סביבות בהם אותו אדם שיש לבצע לגביו איתורים יכול להיות.

כמה פעמים חלמתם על זכייה בפיס או בטוטו? כמה פעמים דמיינתם כי ייפול עליכם סכום כסף דמיוני אשר יסדר את חייכם לנצח? דבר זה הוא אפשרי בהחלט, לא מעט אנשים כלל לא מודעים לעובדה כי במדינות מזרח אירופה יש להם רכוש או נכסים מן העבר הרחוק שמחכים רק להם, נכסים אלה הינם בשליטה של גורמים זרים אומנם, אך ניתן להשיבם.

עוד לפני מלחמת העולם השנייה היו ברשות יהודים רבים במזרח אירופה נכסים רבים הרשומים על שמם, עם עליית המפלגה הנאצית החלו בשיטתיות לגזול נכסים אלו ולהעבירם עם השנים לגורמים אחרים, חשוב להבין כי גם במרחק של שנים הנכסים אשר היו רשומים על שמם של קרובי משפחתכם ניתן להשיבם אליכם כירושה חוקית לכול דבר ועניין.

האיתורים של נכסים אלה מצריך מספר פעולות אשר יוכלו להתבצע רק על ידי מי שמבין ורכש ניסיון בתחום איתור והשבת רכוש בחו"ל, איתורים אלה מצריכים הצלבות מידע, גישות אל מאגרי מסמכים, התאמת כתובות עבר עם כתובות חדשות וכולי.

איתור רכוש בכלל, איתור רכוש בחו"ל כמו גם איתור נכסים או איתור ירושות הן עבודה סיזיפית ויסודית מאוד על מנת להגיע בוודאות את אותם המקומות או אותם הגורמים אשר יוכלו להשיב נכסים אלה.

איך אדע אם מגיעה לי ירושה או נכס ?

איתורים אלה של נכסים מפתיעים לא פעם רבים וטובים אשר כלל לא העלו על דעתם כי ניתן להשיב רכוש זה, איתורים של נכסים אלה נעשים בדרך כלל אל מול רשויות החוק במדינות בו חיו קרוביכם ומהם נלקחו נכסים אלו שלא כחוק.
אם ברשותכם מסמכים כל שהם או תמונות או שמא מכתבים המוכיחים בעלות על נכס כזה או אחר זה יעזור מאוד באיתורים של נכסים אלה.

שרלוק פועלים למענכם

שרלוק חקירות עם וותק של שלושים ושמונה שנים בתחום החקירות יפעלו למענכם באיתור נכסים אבודים השייכים לכם, במקצועיות ובאחריות מלאה תוך הפעלת כל הגורמים הרלוונטיים להשבת נכסים אלה.
 

איתורים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-