מידע נוסף

לחוקרים פרטיים בכירים, ותיקים ומנוסים ולחוקרי משטרה, יש את היכולת הטכנית להפוך את הטלפון של ה"אובייקט" כאמצעי מעקב יעיל מכיוון שהטלפונים ה"חכמים" נמצאים צמוד-צמוד לכל אחד מאתנו ומכאן היכולת הטכנית לאתר את האדם שהטלפון ברשותו.

משרד שרלוק חקירות איכות, מתמחה בין היתר באיכון סלולרי ומוקה  קריגר -יוצא יחידת 8200 בצה"ל המתמחה בתחומי האלקטרוניקה  המורכבים והשונים  יכול לבצע איכון ברמה הגבוהה ביותר ובתשלום מתאים (שאינו זול כלל ועיקר) כי חברות הסלולר מערימות קשיים וללא צו של בית המשפט הדבר אינו אפשרי. אי לכך, ה"גופים הפרטיים" נאלצים לשכור שירותי חברות בעלות ציוד יקר ביותר (כ- 300.000 $) והשרות נע בין 7,000- 10,000 ₪.
 
אומר בקצרה ע"מ לא להכביד בהסברים טכניים,
קליטת אות סלולרי במגדל התקשורת  עובר סינכרון שנותן אפשרות לחשב לפי הפרשי זמן קצרצרים את המרחק מהמכשיר והמגדל וכיוון שאות רדיו עובר במהירות של אור חייב להימדד בשעון אטומי שהינו מדויק ביותר. הטלפון הסלולרי ניתן לאיתור  גם אם הוא סגור. אשר על כן, מטעמי זהירות מי שרוצה שלא יאותר, חייב להוציא את הבטריה מהפלאפון. באם אותות הסלולריים באים מ- 2 מקורות בלבד - 2 מקורות נותן פחות דיוק כך שיש אזורים מסוימים שהקליטה נחלשת או "נעלמת" כמו במרתפים....

כשיש קליטה מ- 3 מקורות (מגדלים)  המחשב של ממסר התקשורת עושה עבודה טובה בד"כ. האיכון הינו יקר ומשתמשים בו ב"תיקים כבדים" בלבד.
 

איכון סלולרי

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-