מידע נוסף

יש מקרים רבים בהם ציוד יכול לסייע לכם להגנה על הבית או העסק שלכם או להגן על אינטרסים ועסקאות שאתם מבצעים. ציוד מעקב טכני אשר ניתן לקנות בתוך ספיי שופ של שרלוק חקירות מאפשר לכם לאסוף מידע יקר ערך שישרת אתכם בכול סיטואציה.  ניתן גם לרכוש ציוד טכני אשר בודק האם ציוד מעקב מותקן אצלכם ונגדכם.

יש מגוון רחב של ציוד מעקב טכני יש מצלמות מעקב, ציוד האזנה מסוגים שונים אביזרים טכניים מוצפנים שיאפשרו לכם לאסוף מידע יקר ערך. אם אתם שוקלים לגבי עניין כלשהו להציב ציוד מעקב טכני ניתן לקבל את הציוד האמין המתוחכם והחסכוני ביותר אצל שרלוק חקירות.

 1. ציוד מעקב טכני מתעד ומונע פשיעה אם אתם חוששים כי בעסק שלכם או באזור שלכם מתבצע פשע כמו גניבה
     מהעסק שלכם או כול פעילות לא חוקית, ציוד מעקב טכני יסיע לכם להוכיח או להפריך את חשדותיכם.

 2. ציוד מעקב איכותי מזהה ומקליט סאונד, שיחה קול אנושי וקולות רקע ניתן כך לאסוף מידע מגוון שיכול לשרת אתכם בהצלחה. איכויות הצילום וההקלטה היום הן גבוהות ומדויקות במיוחד.

3. ציוד מעקב בחברות גדולות מאפשר לוודא כי מידע מסווג המיועד רק למספר אנשים מצומצם לא ידלוף ויגיע לידי אנשים שלא מוסמכים לקבל את אותו מידע כך חברה יכולה להגן על פרטיותה על סודותיה ועל מוצריה.

4. קיים ציוד שנמכר במסגרת ספיי שופ של שרלוק חקירות שמתאים עבור בתים, וניתן להציב אותו בצורה חשאית ולא מורגשת בבית. ויש כמובן גם ציוד מעקב טכני עבור עסקים. ספיי שופ הוא היום כה מתוחכם ומזערי עד כי תוכלו להתקין ציוד שיש סיכוי נמוך כי יתגלה.

 5. ניתן בעזרת שירות איכותי של שרלוק חקירות לאתר האם בבית שלכם או בעסק שלכם הציבו ציוד מעקב ולנטרל אותו. בדיקה יסודית של מומחים מטעם שרלוק חקירות תבדוק תסיר ותנטרל ציוד בבית או בעסק שלכם.

ספיי שופ - Spy Shop
ציוד מעקב טכני הוא בין היתר גם כל מה שנמכר כיום בחנויות ציוד בילוש ומעקב למיניהן ברחבי העולם, אלה המכונות חנויות ספיי שופ - Spy Shop
נכון שאין זו המילה אחרונה בתחום הטכנולוגי שבה משתמשים כיום ארגוני ביון וריגול ממשלתיים, המשתדלים להימצא כל העת בחזית הטכנולוגית, אולם אמצעים טכניים שאך לפני שנים אחדות עוד נחשבו לסודיים ביותר ונמצאו רק בחזקתם של אנשי בטחון או משטרה, מוצאים כבר כיום למכירה לכל דורש בחנויות ספיי שופ וכך, באחור של כמה שנים בלבד, חודרות יכולות מבצעיות לשוק הפרטי – האזרחי.
 

ציוד מעקב טכני - ספיי שופ

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-