מידע נוסף

מתי כדאי לכם להזמין בדיקת פוליגרף?
בדיקות פוליגרף נועדו לסייע באבחון האמת. כשאתם חוששיםבדיקות פוליגרף שאחד מהעובדים שלכם, או אפילו יותר מאחד, ביצעו פעולה פלילית במקום העבודה, אם ע"י גניבה או הדלפת חומרים סודיים, ייתכן ותצטרכו להזמין בדיקת פוליגרף שלגביהם, יש לכם חשד לפלילים.
 
מקרים אחרים, שבהם תידרש בדיקות פוליגרף, הינם מקרים שבהם קיימת תשובה עובדתית לסוגיה מסוימת, שאינה נתונה למחלוקת, אך שני צדדים שונים (או יותר), טוענים כי הצדק עימם. בדיקת פוליגרף שביניהם התגלתה המחלוקת, תחשוף את האמת, ותפתור את הסוגיה.
 
בדרך כלל, מקומות עבודה, למשל, ארגונים גדולים, מפנים את עובדיהם לביצוע בדיקות פוליגרף, כחלק מתהליך של קליטה לעבודה, או במקרים אחרים, כדי לברר אם אחד העובדים דובר אמת לגבי חשד למקרה פלילי שהתרחש בארגון. על מנת לנקות את העובד מהכתם שעלול להידבק לשמו הטוב, ארגונים שונים מפנים את עובדיהם לחברות העוסקות בבדיקות עובדים במכשירי פוליגרף.
 
אצלנו, בשרלוק חקירות, ניתן להזמין בדיקות פוליגרף, המועסקים בארגון שלכם, באופן דיסקרטי ומקצועי. אנחנו מתמחים בביצוע בדיקת פוליגרף עבור חברות עסקיות, ארגונים ולקוחות פרטיים. תוצאות הבדיקות אמינות ביותר והן נבדקות ע"י גורם מוסמך ומקצועי, אשר יוכל לקבוע בוודאות, על סמך תוצאות הבדיקה, האם העובד, או העובדים, דברו אמת בעת בדיקת הפוליגרף.
 
מי בודק את התוצאות של בדיקת פוליגרף?
אחד הנושאים החשובים ביותר כשמבצעים בדיקת פוליגרף, היא בדיקת התוצאות ע"י גורם מוסמך, שאכן יעניק לכם תשובה חד משמעית לגבי שאלה, שעלולה להיות גורלית עבור העובד שלכם, וגם עבור העסק שלכם. אם בחרתם להפנות את אחד העובדים שלכם, או יותר, לבצע בדיקות פוליגרף, אז סביר להניח, שאתם מצפים לקבל תשובה מהימנה ומדויקת לגבי תוצאת הבדיקה.
 
בשרלוק חקירות, אנחנו מעסיקים מומחים לפענוח של תוצאות של בדיקות פוליגרף, ורק לאחר שהבדיקה נבדקת באופן קפדני, המומחים שלנו מעבירים לכם את התוצאות כפי שנתקבלו לאחר פענוח מקצועי ויסודי.
 

פוליגרף

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-