מידע נוסף

למה לפנות למשרד חקירות פרטי? כל אדם בישראל אשר פנה לתחנת משטרה בנוגע למקרה בו הוא מבקש טיפול, נדרש לשבת מול חוקר משטרתי. אם תחנות המשטרה 
מחזיקות חוקרים מקצועיים, מה הסיבה שאנשים פונים לחוקרים הפרטיים? במקרים רבים חוקרי המשטרה אינם מצליחים לפתור תעלומות ומקרים בהם יש צורך בראיות והוכחות. 

החוקרים הפרטיים של משרדי החקירות הפרטיים מנהלים מקרים רבים בהם למשטרה אין קצה חוט בכדי לתת מענה מתאים לפתרון הבעיה. חוקר פרטי או בלש פרטי לוקחים על עצמם את תפקיד המאסף של הראיות ונעזרים בטכנולוגיות מתקדמות בכדי להשיגן באופן שבית המשפט או המשטרה יוכלו להשתמש בהם לפתרון התעלומה.
 

משרד חקירות בינלאומי

 
ישראלים המבצעים פשעים בישראל לעיתים בורחים למדינות שכנות בכדי להימנע ממשפט. משרד לחקירות בינלאומיות יכול לתת מענה במקרים הללו ולאתר את הפושעים אשר נמלטו מישראל. לצורך כך יש לבנות שיתוף פעולה בין גורמים בארץ הזרה לבין גורמים מישראל. במקרים בהם יש צורך למצוא נכסים של בעל חוב או לגלות בגידה של בן זוג, הבלש הפרטי יכול לפעול לבד או יחד עם בלש פרטי נוסף ולהביא הוכחות בהגיעו חזרה לישראל. ישנן מדינות בהן החקירות הפרטיות נעשות לצורך עסקי כגון סין.  
 

משרד חקירות בערים הגדולות בסין

 
אנשי עסקים וחברות המעוניינים ליצור קשרים עסקיים עם גורמים בסין, מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מנהלים משא ומתן ללא היכרות עם הצד השני. משרד לחקירות ישראלי הממוקם בערים הגדולות כגון שנחאי, בייג'ין, ושנז'ן יכול לספק עבור הצד הישראלי את המידע הנחוץ לגבי הצד הסיני איתו מקיימים קשרים עסקיים. כבר היום קיימים משרדי עורכי דין ישראלים בערים הגדולות בסין, האמונים על סגירת החוזים עבור חברות ואנשי עסקים המגיעים לסין לביצוע עסקאות גדולות וניהול עסקים עם גורמים סיניים.
 

משרד החקירות 'שרלוק חקירות איכות' מציע שירות חקירות בינלאומיות

 
אם אתם זקוקים לבלש פרטי לביצוע חקירה חוצת מדינות, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות 'שרלוק חקירות איכות' והמשרד ישלח עבורכם את החוקרים הטובים ביותר 
למדינות הזרות בהן תבקשו מהם להגיע. חקירות בינלאומיות הן מורכבות בדרך-כלל ודורשות הכנה מקדימה מקצועית וממוקדת. חקירה בינלאומית עושים רק עם 'שרלוק חקירות איכות'.
 

משרד חקירות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-