מידע נוסף

חוקר פרטי בסין – הוא צורך השעה
 
החוקר הפרטי הבכיר מוקה קריגר יפתח ב-2015 סניפים של משרד חקירות "שרלוק" בשנחאי, בייג'ין ואח"כ בהונג-קונג ושנז'אן
 
מאת: מוקה  קריגר
 
סין נחשבת  כמעצמה כלכלית העומדת לכבוש את המקום הראשון בעולם העסקים ולהדיח את ארה"ב ועל כן לא חכם ולא נכון להתעלם  מ"מעצמת – על " זו מבחינה עסקית ולכן לאחרונה  גובר שיתוף הפעולה בין סין לישראל כמו רכישת "תנובה" ע"י הסינים, מיזם משותף של איש עסקים ידוע עם הסינים בבניית רכב חדיש ועממי בסין בצורה משותפת ולפני מספר ימים נערך מפגש ראשון מסוגו בין סגני שרי החוץ של ישראל (צחי הנגבי) וסגן שר החוץ הסיני ז'אנגמינג ששוחחו על שיתוף פעולה עסקי בהיקפים גדולים מעבר לעובדה שחברות סיניות משולבות כבר בבניה בארץ כמו המנהרה בחיפה והצעה לבנות הרכבת לאילת והקים 1,500 יחידות דיור במחצית העלויות של קבלנים ישראליים.
 
בוועידה השנתית לעסקים עם סין שנערכה לפני כחודש ושבה השתתפתי כמשקיף וכעיתונאי, בהשתתפות שגרירת סין בישראל, לשכת המסחר, עו"ד ומנכ"לים של חברות מובילות במשק הישראלי ונתנו למפגש את המעמד הראוי והחשוב.
 
עו"ד ויינשטוק שפתח זה מכבר משרד עו"ד בבייג'ין בשותפות עם משרד מקומי  מחדד את הצורך וחיוניות של הקמת משרד חקירות בסין - בבייג'ין, בשנחאי בהונג-קונג ושנז'אן למתן שירותים בתחומי המידע השונים בטרם "עשיית עסקים" שרבים הישראלים שנכשלו בגלל חוסר מידע אלמנטרי על אנשי העסקים הסיניים שחלקם התגלו כ"לא ישרים" או חסרי ניסיון שגרמו נזקים קשים מנשוא לאנשי עסקים ישראליים שסירבו להודות בכישלונם ומצאו ניחומים  באמירות סתמיות כגון: "הבדלי מנטליות" ועוד...

חוקר פרטי בסין
 
מוקה  קריגר ממשרד  חקירות "שרלוק" חקירות שייסד בעבר את איגוד החוקרים הפרטיים בישראל, והיה היו"ר הראשון שלו , הינו גם חבר באיגוד הבלשים העולמי–WAD- שמושבו בארה"ב ומקיף אלפי בכירי החוקרים העולמיים.
 
בשלב ראשון ייפתח סניף של משרד חקירות ראשון בסין ב- שנחאי, אח"כ בבייגין ואח"כ בהונג קונג ושאנזאן.
 
זהו הליך מתבקש שיש לבדוק מראש עם מי נכנסים לעסקים צעדים שהסינים נוקטים בטרם נכנסים לעסקים בישראל ומה שטוב להם, טוב לנו....וטובה שעה אחת קודם.
 
חקירה מקדימה חוסכת זמן יקר והרבה כסף מלבד עוגמת הנפש מכישלון מחפיר ומעליב.
 
מומלץ,כדאי ורצוי לקחת את העניין ברצינות יתר אחרת..........עלול איש העסקים הישראלי למצוא עצמו בפני "שוקת שבורה".


 

חקירות בסין

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-