מידע נוסף

האם שרלוק הולמס קיים במציאות? אם לא ידעתם, סדרת הספרים המפורסמת שיצאה בשלהי המאה ה-19 מבוססת על דמות אמיתית. הדמות בסדרת הספרים מייצגת בלש
פרטי הפותר מקרים ופרשיות מורכבות. תפקיד הבלש הפרטי עדיין קיים גם היום בדמות חוקר פרטי. ישראלים רבים נדרשים לאסוף מידע על אדם מסויים ואינם יכולים לעשות
זאת באופן עצמאי. לכן, החוקר הפרטי מתפקד כבלש ואוסף ראיות רלוונטיות שיכולות לפתור את המקרה או להוביל להוכחות הרלוונטיות לדיונים בבית משפט במקרים מסויימים.
 

חקירה פרטית בנושא בגידות בין בני זוג

 
איך ניתן לחקור באופן פרטי בגידה של בן או בת זוג? אחד הנושאים אשר עולים בחקירות פרטיות הוא נושא הבגידה של בן או בת זוג. במקרים הללו צד אחד מעוניין לגלות האם הצד השני מקיים מערכת יחסים מחוץ לנישואים או מחוץ למערכת זוגית קבועה. מכיוון שבגידות מתבצעות בדרך כלל בצורה מוסתרת וחבויה, נדרש לפנות לחוקר פרטי על מנת לגלות הוכחות המאששות את החשש לבגידה. את ההוכחות לבגידה ניתן לחשוף באמצעות מעקב אחר הצד הבוגד ובאמצעות שימוש במכשירים מתקדמים להאזנות סתר.
 

זוגיות חדשה בגיל הזהב

 
מלבד חקירות פרטיות של בגידות בין בני זוג, גם בזוגיות חדשה בגיל השלישי ניתן לראות שימוש בבלש פרטי. בן זוג או בת זוג חדשים זה דבר נפלא עבור אדם מבוגר, אך חשוב לדעת שכדאי לבדוק מיהו האדם שמולכם המעוניין לבנות איתכם קשר זוגי. מבוגרים רבים המגיעים לגיל הפנסיה צברו במשך השנים נכסים, קופות גמל וחסכונות. על מנת שיהיה ניתן לשמור על כל אלה אצל המבוגרים, מומלץ לבדוק מי בן הזוג או בת הזוג העומדים מולם.
 

איסוף מידע עסקי

 
אחד התפקידים של החוקר הפרטי הוא איסוף מידע עסקי. מידע עסקי רלוונטי במקרים רבים בהם יש תחרות או תביעה של חברה אחת מול חברה אחרת. אם אתם מחפשים חוקר פרטי לאיסוף מידע לגבי עסק או חברה, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות 'שרלוק חקירות איכות' הממוקם באיזור מרכזי בעיר רמת גן.
 

משרד החקירות - שרלוק חקירות איכות

 
אם אתם מחפשים חוקר מקצועי למקרה שלכם, צוות חברת שרלוק חקירות ידאג לטפל במקרה שלכם בצורה מקצועית, אמינה ובטוחה.
 

חוקר פרטי

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-