מידע נוסף

יחסים זוגיים טובים ותקינים חייבים להתבסס על אמון. ברגע שתחושת האמון נפגמת קשה מאוד לנהל קשר זוגי ראוי לשמו. כאשר רגש האמון נפגם וכאשר אחד מבני הזוג מתחיל לחשוד שהשני בוגד בו מקובל לפנות לסיועו של איש מקצוע המכונה "חוקר פרטי בגידות".

בשורות הבאות נבין יותר על דרך עבודתו של בלש פרטי שמתמחה בעניינים שבינו לבינה. בנוסף נראה למה חשוב לקיים איסוף ממצאים יעיל ואפקטיבי.

לא פראיירים
הישראלים לא אוהבים "לצאת פראיירים". הישראלים אוהבים שאומרים להם את האמת בפרצוף, גם כאשר היא לא נעימה. לכן, אין פלא שרבים כל כך פונים אל מי שמכונה "חוקר פרטי בגידה" כדי לדעת את האמת אודות בן או בת הזוג.

מסתבר שגם אם האמת כואבת, מרבית האנשים רוצים לחשוף אותה, לדעת באמת מה מרגיש כלפיהם בן או בת הזוג. זה נכון גם לגבי זוגות צעירים אבל גם לגבי זוגות שחיים ביחד במשך שנים רבות מאוד.

במהלך עבודתו של חוקר פרטי בגידות תופסים מעקבים חלק נכבד מזמן העבודה. העיקוב אחת זה שנחשב בבגידה צריך להיות זהיר. רבים מהבוגדים או מהבוגדות ערים לעבודה שהם עשויים להיתפס ולשלם על כך ביוקר. המעקב יכול להיות רגלי או רכוב, כאשר לעיתים מעורבים גם אמצעים נוספים כגון הקלטת שיחה, צילומי וידאו, צילומי סטילס, יירוט תכתובת מייל ועוד.

תיק של גירושין
על פי רוב, חוקר פרטי בגידות נדרש לבנות תיק גירושין. משמעות הדבר היא שעליו למצוא ראיות מתאימות שיאפשרו ללקוח או ללקוחה להשיג הישגים טובים יותר בתנאי הסכם הגירושין. לעיתים המטרה היא להקל על תהליך הפרידה הרשמי כשלעצמו. עם זאת, חוקר פרטי בגידות ידוע מספר שישנם גם מקרים אחרים. ישנם זוגות שמצליחים להתגבר על הפגיעה, ליישר את ההדורים ולפתוח דף חדש.

תחום מורכב
יש חקירות שונות שאינן מתאימות לחקירת המשטרה לפעמים, או לעתים מוקדם מידי מלערב את המשטרה לפני שאוספים די ראיות. יש גם אנשים שפנו אל המשטרה ובמקביל רוצים לערוך חקירה משל עצמם. חוקר פרטי בגידות טובים עוסקים במגוון חקירות, התחום הוא עצום ומורכב, חוקר פרטי בגידות טובים ישיגו לכם פרטים ומידע והוכחות שלא חלמתם להשיג, חוקר פרטי בגידות טובים עובדים עם מגוון ציודים מתוחכמים שלא ניתן לאתר, בוודאי שלא אדם מן השורה, חוקר פרטי בגידות מכירים אנשים רבים, ויודעים לאסוף מידע ממקורות שיפתיעו אף אתכם. יש להם אנשים במקומות הנכונים ויכולת לבדוק דברים שאתם ללא קשרים וציוד לא יכולים לבדוק.
 
אמצעים מיוחדים
חוקר פרטי בגידות מגלים בעזרת אמצעים שונים כמו מעקבים, וציוד האזנה או הקלטה מקרים של גניבת רכוש או ציוד. לעתים הגנב הוא האדם האחרון שאתם חושדים בו כמו דווקא העובד הכי נאמן לכם, או השומר של העסק שלכם. חוקר פרטי בגידות מביאים ראיות חד משמעיות לגבי מהות הגניבה ומי ביצע את הגניבה. חוקר פרטי בגידות אף עושים חקירות רבות בקשר לענייני אישות, בעיקר הוכחה אם בעל או אישה הם נאמנים, האם הם בוגדים ועם מי הם בוגדים. מה שתרצו לעשות אחר כך עם המידע הזה הוא עניינכם הפרטי אבל חוקרים טובים יביאו לכם הוכחה חותכת ומתועדת האם האישה או הבעל שלכם נאמנים או בוגדים.
 
חקירות במקומות עבודה
יש גם פעילות רבה של חוקר פרטי בגידות בתחום מקומות עבודה. אנשים רבים מעוניינים לגלות אם שותף שלהם לעסק הוא ישר או גונב כספים מהשותפות, האם עובדים עושים את תפקידם כראוי או מרמים או אולי אפילו גונבים מקופת העסק. חוקר פרטי בגידות אפילו יכולים לאתר בכול הארץ ובעולם אנשים שאיבדתם אתם קשר, לאתר חייבים שנעלמו, לאתר רכוש וכלי רכב מוסתרים עבור עורכי דין שרוצים לתפוס רכוש של בעלי חוב. חוקר פרטי בגידות לעתים אוספים מידע על פשעים ועל פשעים לכאורה ומוכיחים או מפריכים כמעט כל דבר שתבקשו מהם לבדוק.
 

חוקר פרטי בגידות

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-