מידע נוסף

זקוקים לחוקר פרטי? כדאי לכם לדעת כי חוקרים פרטיים מבצעים עבודות ייחודיות מעבר לחקירות באופן פרטי. ניתן לראות את העבודה המקצועית של החוקר הפרטי בחברות, במרכזי הערכה לעובדים, בבנקים השונים ובתיקי הוצאה לפועל. תפקיד החוקר בעיקרו הוא איסוף מידע אמין ורלוונטי לגורם מסויים. שיטות החקירה הן מגוונות וחלקן אף חשאיות. 

לעיתים קרובות, חוקר פרטי נדרש להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים בכדי לפעול בצורה הטובה ביותר לאיסוף הנתונים המתבקשים למקרה. 
 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בחקירות פרטיות

 
בחיפוש אחר חוקר פרטי עבור המקרה שלכם, מומלץ לפנות לאיש מקצוע המחזיק באמצעים טכנולוגיים איכותיים לחקירות כגון ציוד להאזנות סתר, מערכות קול מתקדמות, ציוד אודיו למטרות חקירה שונות וציוד לצילום וידאו לצורך איסוף פרטים.
 

השתלת מצלמות זעירות בעת חקירה פרטית

 
אחת הדרכים להגיע למידע הרלוונטי עבור לקוח הפונה לחוקרים היא באמצעות השתלת מצלמות זעירות. השימוש במצלמות זעירות לחקירה מאפשר ללקוח הפונה 
לחוקרים לקבל מידע אמין אשר יכול לשמש כהוכחה בשלב מאוחר יותר של החקירה. איך אפשר להיות בטוח שהחוקר לא יתגלה בעת השתלת המצלמות? על מנת שהחקירה לא תיפגע על-ידי  השתלת המצלמות, כדאי לפנות לחוקרים פרטיים בעלי ניסיון אשר מכירים את השיטות הבטוחות להתקנת מצלמות זעירות.
 

האם במקרה שלי ניתן לפנות לחקירה פרטית?

 
על מנת שתוכלו לקבל תשובה לשאלה זו, כדאי לפנות לחוקרים אשר פועלים ברישיון של משרד המשפטים בישראל. חוקר מקצועי ומנוסה יידע לכוון אתכם לעבר המטרה 
שלכם ולצייד אתכם במידע החיוני למקרה שלכם. בכדי שהחוקר יוכל להתחיל לעבוד, יש לקבוע פגישה ראשונית ולהעלות את המקרה שלכם במלואו מול החוקר.
 

קביעת פגישה ראשונית לתחילת החקירה

 
בפגישה הראשונית תוכלו להעלות את המקרה שלכם מול החוקרים ולציין את המטרות אליהן אתם מעוניינים להגיע בחקירה. חשוב לקבל מידע מחוקר מנוסה ולהחליט לאיזה כיוון הייתם רוצים שהחקירה תגיע. לקביעת פגישה ראשונית עם חוקר מוסמך ומנוסה, אתם מוזמנים לפנות למשרד החקירות שרלוק חקירות איכות המספק שירות אישי ומקצועי ללקוחות המשרד כבר מעל 44 שנה.
 

פנייה למשרד החוקרים הפרטיים של שרלוק חקירות איכות

 
אם החלטתם לפנות לחוקרים פרטיים, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר עכשיו עם המשרד שרלוק חקירות איכות.   
 

חוקרים פרטיים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-