מידע נוסף

אנחנו בשרלוק חקירות מודעים ורגישים לכל ההיבטים הקשורים בעבודת מעקבים אמיתית, מקצועית ודיסקרטית.
אם דרוש לכם מעקב סמוי אחרי מישהו, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת.

ביצוע מעקב סמוי הינו אחד מכלי האיסוף הבולטים של גופי חקירה, מודיעין וריגול בארץ ובעולם. ביצוע מעקבים משמשים הן לצורף איסוף מידע מודיעיני והן לשם השגת ראיות קבילות ואיכותיות כחלק בלתי נפרד ממרכיביה של חקירה באשר היא, משטרתית או חקירה פרטית. ביצוע מעקבים משמשים למגוון מטרות של חקירות פרטיות: אישיות, עסקיות או פליליות.
 
מעקבים אינם עומדים בדרך כלל בפני עצמם בעולם החקירות. הם משמשים על פי רוב ככלי עזר התומך בחקירה, אלא שלא פעם הם אלה שמספקים את הראיה המכריעה החסרה בפאזל. לפני ביצועם של ביצוע מעקבים יש לבצע פעולות איסוף מודיעיניות מקדימות כדי ליעל את השימוש בכלי המורכב הנקרא מעקב. המידע שנאסף צריך להיות ידוע לעוקבים היוצאים לבצע את המשימה, כדי לסייע להם בביצוע המוצלח והיעיל.
 
בין היתר צריך ללמוד מראש את אורחות חייו של אובייקט המעקב, את מקום מגוריו ומקום עבודתו (לא רק לדעת מה הכתובת, אלא ממש להכיר את כל תא השטח, העוקבים לומדים מראש איפה הכניסות והיציאות, איפה החניה וכו'), אופן ההגעה שלו, באיזה אמצעי תחבורה הוא משתמש, האם יש אפשרות שהוא ישתמש בכמה כלי רכב, מה ידוע על הרגליו, כולל הרגלי בילוי, הרגלים חברתיים ומשפחתיים וכו'.

חקירות ומעקבים
משרד חקירות שרלוק מתמחה כבר עשרות שנים בביצוע מעקבים סמויים, אם בחקירת בגידות, אם לצורך איסוף מידע עסקי ואם בתחומי גניבות והונאות. לצורך ביצוע מעקבים איכותיים אנו מעסיקים חוקרים פרטיים מורשים, בעלי ניסיון רב בפעילות מעקב.

אגב, עוקבים הם חוקרים פרטיים לכל דבר ועניין מבחינת הכשרתם והצורך שלהם לקבל רישיון חוקר פרטי ממשרד המשפטים, אלא שעבודת ביצוע מעקבים מצריכה התמחות ממושכת ויצאת דופן. אין פלא שרק מיעוטם של החוקרים הפרטיים בישראל הם גם עוקבים העוסקים בפועל בתחום הקשה של ביצוע מעקבים.
 
הגם שחלק ניכר מהעוקבים הפעילים בתחומי מעקב סמוי בישראל, הם יוצאי היחידות המבצעיות הסמויות של משטרת ישראל, מצ"ח או השב"כ, עבודת ביצוע מעקבים במסגרת משרד חקירות פרטיות היא קשה ומורכבת עוד יותר. אם בגופי החקירה והביטחון מתבצעים מעקבים על ידי צוותים של 6-10 עוקבים בו זמנית, עם כלי רכב רבים, אמצעים ותקציבים כמעט לא מוגבלים, כאשר רוצים לבצע מעקב בתחום הפרטי, התקציב הוא אילוץ שצריך להתחשב בו בתכנון החקירה. כתוצאה מכך ביצוע מעקבים על ידי משרדי חקירות פרטיים מתבצעים בדרך כלל בהרכב מצומצם של 2-3 עוקבים בלבד.
 

ביצוע מעקבים

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-