מידע נוסף

בדיקת פוליגרף עבור ארגונים או במסגרת של חקירות פליליות
 
כמה פעמים, בהזדמנויות שונות, אתם שואלים את עצמכם אם אדם מסוים דובר אמת או משקר? ושהייתם ממש רוצים, שלרשותכם תהיה מכונת אמת, כדי לבדוק את אמיתות דבריו? בדיקת פוליגרף נחשבת בעידן של המאה ה-21, אחת מהבדיקות המהימנות ביותר, כשאנחנו רוצים לקבל אינדיקציה לגבי אמיתות הדברים של אדם מסוים.
 
אך למרות הנחיצות והנפיצות של התופעה של בדיקות פוליגרף בתקופה האחרונה, לא בכל מקום שבו נמצאות מכונות אמת, או מכשירי פוליגרף, כפי שהן גם מוכרות, יהיו גם אנשים מקצועיים ומיומנים דיים כדי לבדוק את תוצאות הבדיקות.
 
אצלנו, בשרלוק חקירות, תוכלו לקבל תוצאה של בדיקות פוליגרף, מהימנה ביותר, שנבדקה ע"י מומחים מהשורה האשונה בתחום. בדיקת פוליגרף, אצלנו בשרלוק חקירות, זו בדיקה הנערכת באמצעות מכשיר פוליגרף מתקדם ומשוכלל, מהדגמים המתקדמים והרגישים ביותר הנמצאים היום בתחום של מכשירי פוליגרף מתוחכמים.

באילו מקרים אנשים צריכים לעבור בדיקת פוליגרף?
ישנם מספר מקרים שבהם אדם או מספר אנשים, יצטרכו לעבור בדיקות פוליגרף. בדיקת פוליגרף יכולה להכריע לגבי סוגיות שונות, כשמטרת הבדיקה, היא לגלות מי משני הדוברים דובר אמת או שקר, כשמדובר בעימות בין שני אנשים המציגים גרסאות מנוגדות בנושא מסוים.
 
אנחנו עדים בשנים האחרונות, לפרשיות שחיתות רבות, בנושאים שונים, ביניהם הנוגעים  לעולם הספורט, הכלכלה וכמובן לתחום הפלילי, שבו גם חברות החקירה וגם המשטרה מפנות עדים מרכזיים לבצע בדיקות פוליגרף. וזאת, על מנת להבין אם מדובר באנשים שניתן לסמוך על עדותם, או שעדותם תיפסל כעדות אמינה בעת הליך משפטי.
 
במקרים של ספק לגבי נכונות דבריהם של אנשים מרכזיים בחקירות בעלות משקל ציבורי, הפנייה לחברות העוסקות בתחום של בדיקת פוליגרף, היא חלק מקובל וידוע של ההליך המשפטי.

ארגונים, חברות וגורמים נוספים נוהגים לפנות אל חברות בעלות מוניטין בתחום זה, ומסתמכות על האמינות של מכשירי הפוליגרף הנמצאים ברשותן של אותן חברות וכמובן, על מומחיותם של מפענחי התוצאות של הבדיקות.
 

בדיקת פוליגרף

 
arrow-down2, arrow-down, download, bottom


לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ
חייגו
072-33-80-877
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

לקבלת פרטים וקביעת פגישת ייעוץ חייגו 072-33-80-877 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

arrow-down2, arrow-down, download, bottom
phone5, phone, contact, telephone, support, call
location2, location, map, marker, pin

אצ"ל 9, רמת גן 52168

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

חפשו אותנו ב-